[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

מפקדי חימוש פיקוד הדרום וחייליו המצטיינים ‏

@alt@

מצטיינים במילואים - מצטייני נשיא המדינה

עוצבת אדום

 רס''ם (מיל') אשתמקר ליאור

עוצבת סיני

סגן (מיל') בלילתי אלעד

יחש''ם דרום

סמ''ר (מיל') קמר מטאוז; רס''ר (מיל') שבח שי

עוצבת שועלי הדרום

רנ''ג (מיל') אבוטבול שמואל; רס''ל (מיל') בר משה; סמ''ר (מיל') אדמצ'ו דניס

אגד לוגיסטיקה מרחבי

סמ''ר (מיל') פליגל אולג;

מפקדת פיקוד הדרום

סרן (מיל') פיכמן עופר

מצטייני רמטכ''ל

עוצבת סיני

רנ''ג (מיל') חגג הרצל

יחש''ם דרום

סא''ל (מיל') אלוש אמנון; רנ''ג (מיל') זילברצוייג שחר

 עוצבת שועלי הדרום

רנ''ג (מיל') אבוטבול שמואל

אגד לוגיסטיקה מרחבי

רנ''ג (מיל') קוריאט יוסף

מצטייני שר הביטחון

עוצבת אדום

רנ''ג (מיל') אלגזר דוד

יחש''ם דרום

רנ''ג (מיל') אברהמיאן שלמה

מפקדת פיקוד הדרום

רנ''ג (מיל') שלום פנחס

מפקדת פיקוד הדרום

רס''ב (מיל') דדון חיים

מצטייני אלוף

עוצבת אדום

רס''ר (מיל') לוי אוהב; רנ''ג (מיל') סויסה אלי; רס''ן (מיל') אריכא רן; סרן (מיל') כהן שי; רס''ן (מיל') מימון אלון
רס''ר (מיל') נגאוקר שאנן

עוצבת סיני

רנ''ג (מיל') מזרחי אברם; רס''ר (מיל') אלפנדרי חיים; רס''ר (מיל') וורפמן יוגב; רס''ן (מיל') פורמנסקי יצחק

 עוצבת שועלי הדרום

רס''ם (מיל') פישר עופר; רס''ם (מיל') אדרי משה; רס''ל (מיל') דיין אברהם

יחש''ם דרום

רנ''ג (מיל') חורש אלי; סמ''ר (מיל') לואיה יעקב

אגד לוגיסטיקה מרחבי

רס''ר (מיל') מטוס קונסטנט; רס''ל (מיל') עלמו יסמאו; סר''ן (מיל') שפיגל אמציה

גדוד הנדסה פיקודי

סמ''ר (מיל') ולנסיה ניר

מפקדת פיקוד הדרום

סמ''ר (מיל') ולנסיה ניר

מצטייני חיל החימוש

עוצבת אדום

סמ''ר (מיל') צ'רנוחה ניקולאי; רס''ל (מיל') דפנה שגיב

עוצבת סיני

סרן (מיל') כהן אליהו; רס''ר (מיל') שירזי אלירן

יחש''ם דרום

סגן (מיל') מלכה דניאל

 עוצבת שועלי הדרום

רס''ל (מיל') חזן ליאור

 אגד לוגיסטיקה מרחבי

רס''ל (מיל') אשכנזי שלמה; רס''ר (מיל') גרשקוביץ אריק; רס''ן (מיל') חכים שלמה

 

מצטייני מערך האחזקה בסדיר - מצטייני נשיא המדינה

עוצבת סיני

 רס''ב דהן אילן; רס''ל מטייב אליאור

 יחש''ם דרום

 רנ''ג קבלו דוד;  רס''ב מיכאלי דוד; רס''ן מטודי לירון; רב''ט פייסחוב עמנואל

רס''ל אלקוראשן עאמר

עוצבת שועלי הדרום

 רס''ל טאונג ראובן

חטיבת גבעתי

 רס''ר סדלצקי סרגיי

מצטייני הרמטכ''ל

עוצבת אדום

רס''ב מלמד שלום; רס''ר סובח סמיר

עוצבת סיני־

סא''ל בן יאיר אמיר; רס''ם קרב טל

עוצבת שועלי הדרום

רס''ב כהן מרדכי; סא''ל שימה אריאל; רס''ב מלול חיים

יחש''ם דרום

רס''ר טפרה טלהום; רנ''ג קפולר סרגיי; רס''ב בן ברוך עופר; רס''ם איילין דנקאו; רס''ם בן כליפה יוסף; רס''ם כהן מאיר; רס''ב קסיוק מיכאל

מכלול שדה תימן

רנ''ג ארז מכלוף

חטיבת גבעתי

רנ''ג עוקשי תמיר

מפקדת פיקוד הדרום

רנ''ג סגרון עמוס; רנ''ג רסד רמי

מצטייני שר הביטחון

עוצבת סיני

רס''ב עמר יואל; עוצבת שועלי הדרום

רנ''ג חיים דן;  רס''ב שלמה רן

מצטייני אלוף

עוצבת אדום

 רס''ב ממרן גלעד; רס''ם א ברזל אבי; רס''ב אוטמזגין יניב; סמל איו טווא'צו

עוצבת סיני

רס''ל אלמקיאס מאור; סמ''ר אריה נווה; רס''ל קלימי אייל ; רס''ם בניזרי צחי

יחש''ם דרום

רס''ם בוטבול יעקב; רס''ם חי רונן;  סמ''ר אטרש אמר; רנ''ג כץ ניסים; רס''ב אידין ולדימיר; רנ''ג לוי יצחק; רס''ל זינגר אלכסנדר; רס''ר שרייבמן יבגני; רס''ם סבג ערן;

מצטייני אלוף

גדוד הנדסה פיקודי

רס''ם חנוכייב יורי; רס''ב שמעוני אבשלום

עוצבת שועלי הדרום

 רס''ן גוטל גיא

רס''ב כהן מרדכי; רס''ב פדידה מיכאל; רנ''ג קקון חיים דן; רס''ן שכטר דוד; רס''ר אזריאל אושר; רס''ר דוד כפיר

חטיבת גבעתי

רנ''ג עוקשי תמיר

מפקדת פיקוד הדרום

רס''ם ברטיקוב רוסלן

מצטייני חיל החימוש

עוצבת אדום

סא''ל פלורנטי מנחם

רס''ם אברזל אבי; רס''ם אימנילוב רומן; רס''ר אבו סמרה סאמר; רנ''ג לוי יורם

עוצבת סיני

רס''ב ביטון אופיר; רס''ם ג'נאח אליהו; רס''ל הוץ קורן; רס''ם כהן יהונתן

יחש''ם דרום

סרן נגר אורן

רס''ר בן עמי דוד; רס''ב כראדי גבריאל; רס''ם בן כליפה יוסף; רנ''ג סיסו שמואל; רס''ר עשוש אדיר

גדוד הנדסה פיקודי

רס''ם חנוכייב יורי

חטיבת גבעתי

רס''ר בראון שלומי; רס''ם גבריאל עופר; רס''ם שביט סימנטוב; רס''ם מנדוזה דנה

עוצבת שועלי הדרום

רס''ם דמרי גלעד; רס''ב חדד אבישי

חיפוש מידע

כניסת חברים

חברים online